SARKAŅU pamatskolā sestdien nomainīja visus jau vasarā ieliktos logus. To vakar „Staram" apstiprināja Sarkaņu pamatskolas direktore Baiba Pētersone.
Kā esam informējuši iepriekš, Sarkaņu pamatskola, tās 2. korpuss un internets-bibliotēka ir vieni no projekta „Energoefektivitātes paaugstināšana Madonas novada izglītības un pašvaldības izglītības iestādēm" objektiem, kur šovasar tika veikta ēku siltināšana un nomainīti logi.
Taču, veicot uzstādīto logu ekspertīzi, atklājās, ka iebūvētie logi neatbilst iepriekš izvirzītajām prasībām – tie ir ar zemākiem fizikālajiem rādītājiem. Madonas novada pašvaldība darbu izpildītājam – SIA „CB" – pieprasīja tos nomainīt.
– Tagad ir nomanīti pilnīgi visi logi. Vizuāli pārmaiņas ir grūti pamanīt, ārēji jau tie neatšķiras, bet, kā stāsta speciālisti, nomainītajiem logiem ir labāka siltuma un trokšņu izolācija. Šodien pēc logu nomaiņas ir tikai pirmā mācību diena, tāpēc par ieguvumiem vēl pāragri spriest, – uzsvēra Sarkaņu pamatskolas direktore Baiba Pētersone.
SIA „CB" Sarkaņu pamatskolā ir veikusi arī logu apdari.
– Mūsu skolā, var teikt, ir veiksmīgi īstenots energoefektivitātes paaugstināšanas projekts, jo iecerētie darbi ir pabeigti, – piebilda skolas direktore.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA