ĒRGĻU novada pašvaldība sadarbības līguma ietvaros ir saņēmusi ielūgumu piedalīties Ķelnes-Reizīkes pagasta ražas svētkos no 1. līdz 3. oktobrim.
– 20 Ērgļu novada cilvēkiem būs iespēja pārstāvēt Ērgļu novada dziedātājus un mājražotājus un amatniekus ar saviem izstrādājumiem. Novada domes sēdē tika izskatīts pašvaldības ārzemju sadarbības partneru no Ķelnes-Reizīkes pašvaldības Vācijā ielūgums. Deputāti nolēma pieņemt ielūgumu, finansiāli atbalstot dalībnieku braucienu, daļēji apmaksājot transporta izdevumus no pašvaldības budžeta līdzekļiem, – informē Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis un piebilst: – Mums ar Ķelnes-Reizīkes pagastu ir sadarbība daudzu gadu garumā. Līdz ar to ir izveidojusies tradīcija reizi divos gados doties uz Vāciju, bet viņu grupa brauc pie mums. Šogad, tā kā mēs esam starptautisko nometņu organizācijā, arī vācu draugiem tajā bija iespēja piedalīties, par ko viņi bija ļoti priecīgi un sajūsmināti. Uz ražas svētkiem Vācijā dosies koris, kura sastāvā ir arī mūsu amatnieki un mājražotāji.
Autore: AGRITA NUSBAUMA