Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis saņēmis Starptautiskās Olimpiskās komitejas balvu „Sporta un olimpiskās kustības popularizācija". Balvu Guntaram Velcim pasniedza Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis 12. decembrī LOK izpildkomitejas sēdē.
Par to laikrakstu „Stars" informē LOK preses sekretāre Ilze Āķe-Vīksne.
Pēc balvas nogādāšanas Ērgļos noskaņojumā lūdzu dalīties Guntaru Velci. – SOK balva ir skaista – metālkalums, kur redzamas divas rokas, kas tur olimpiskos apļus, un tas ir kā simbols. Balva ir „par sporta un olimpisma veicināšanu". Uzskatu, ka šī balva nav man vienam, bet gan visiem ērglēniešiem, un tas bija kā pārsteigums, – sacīja novada domes priekšsēdētājs Ērgļos ar pašvaldības atbalstu tradicionāli notiek Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, un nākamgad atzīmēs 10 gadu, kopš olimpiāde notiek Ērgļos. Pavisam jau aizvadītas 13 Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
ILZES ĀĶES-VĪKSNES foto