Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Saņem Starptautiskās Olimpiskās komitejas balvu

Redakcija

Autors • 18.12.2007.

Saņem Starptautiskās Olimpiskās komitejas balvu
Burtu lielums

Ērgļu novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis saņēmis Starptautiskās Olimpiskās komitejas balvu „Sporta un olimpiskās kustības popularizācija". Balvu Guntaram Velcim pasniedza Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis 12. decembrī LOK izpildkomitejas sēdē.

Par to laikrakstu „Stars" informē LOK preses sekretāre Ilze Āķe-Vīksne.

Pēc balvas nogādāšanas Ērgļos noskaņojumā lūdzu dalīties Guntaru Velci. – SOK balva ir skaista – metālkalums, kur redzamas divas rokas, kas tur olimpiskos apļus, un tas ir kā simbols. Balva ir „par sporta un olimpisma veicināšanu". Uzskatu, ka šī balva nav man vienam, bet gan visiem ērglēniešiem, un tas bija kā pārsteigums, – sacīja novada domes priekšsēdētājs Ērgļos ar pašvaldības atbalstu tradicionāli notiek Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, un nākamgad atzīmēs 10 gadu, kopš olimpiāde notiek Ērgļos. Pavisam jau aizvadītas 13 Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

ILZES ĀĶES-VĪKSNES foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px