ĒRGĻU novadā vēl ne visās lauku saimniecībās kartupeļi jau norakti, jo ļaudis cer uz saulainām dienām bez lietus.
Lauku attīstības speciāliste Diāna Suščenko uzsvēra: – Daudz jau ražas vākšanā ir padarīts, kartupeļu talkas jau iet uz beigām, bet saknes vēl tikai briest, jo ir tikai septembra vidus. Visi priecājamies, ka nav bijis salnu, bet laiks – kā jau uz rudens pusi. Nesen apskatījos savas pļavas, un tās ir mitras, zemākajās vietās – applūdušas, ir grūtības nopļaut bioloģiski vērtīgos zālājus.
Autore: IVETA ŠMUGĀ