SARKAŅU pagasta padome sestdien Biksērē organizēja sakopšanas talku. Laika apstākļi todien bija ļoti labvēlīgi. Tika sakopts ciemata centrs.
– Talkā piedalījās pašvaldības darbinieki, ciemata iedzīvotāji un skolu audzēkņi, – pastāstīja Sarkaņu pagasta padomes priekšsēdētājs Andris Simtnieks. – Sakopām Biksēres parku un pagastnama apkārtni. Biksērē nākotnē paredzēts izveidot sporta laukumu, ap to jau iestādījām bērzus un ozoliņus. Ar laiku būs skaista aleja.
Šāda apkārtnes sakopšanas talka Biksērē notika otro gadu. Ir iecere iedibināt to kā tradīciju.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS