Atpūtas vietā pie Kāla ezera pagājušajā sestdienā sapulcējās 15 vietējo talcinieku, kas zāģēja kritušos un pagājušās ziemas snieglauzē sagāztos kokus, lasīja zarus, maisos savāca neapzinīgu tūristu atstātos sadzīves atkritumus.
Lielās talkas dienā Vestienas pagastā, tāpat kā daudzviet, lija lietus, un tālīnākajiem talciniekiem tika teikts – citreiz pastrādāsiet. Aktīvākie vestēnieši no lietus nenobijās, kaut gan visiem patīkamāks būtu bijis saulains laiks. Vestienas pagasta pārvaldes informācijas centra vadītāja un talkas organizatore Vita Eizentāle par to, kas padarīts, ir gandarīta: – Atpūtas vieta pie Kāla ezera tiek sakopta katru gadu, un darba paliek arvien mazāk. Satīrījām arī krasta ceļu. Lietainajā laikā visi bijām nosaluši, tāpēc paredzētos darbus paveicām ātri.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
MAIJAS ĀRENTES foto