DZELZAVAS pagasta izglītības iestādēs – vietējā pamatskolā un pirmsskolas izglītības iestādē "Rūķis" – atzīmēja vasaras sākumu. Dzelzavas pamatskolā tradicionāli notika svinīgs mācību gada noslēgums. Skolēni jau devušies vasaras brīvdienās.
Tajā pašā laikā izlaidums notika arī pirmsskolas izglītības iestādē "Rūķis". Četrpadsmit mazie audzēkņi saņēma apliecības par pirmsskolas izglītības iestādes beigšanu, rudenī viņi dosies uz skolu. – Pasākums noritēja ļoti interesanti, – vakar pastāstīja Dzelzavas pirmsskolas izglītības iestādes "Rūķis" vadītāja Inita Karlsone. – Mūs apsveica pagasta padomes pārstāvji, bija atnākuši vecāki, bērni dziedāja, dejoja, piedalījās atjautības sacensībās.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS