LUBĀNAS vidusskolā, tāpat kā citur Latvijā, vakar bija svētku diena, jo izskanēja pēdējais zvans 12. un 9. klašu audzēkņiem.
– 12. klasi šogad beidz 24 audzēkņi, bet 9. – divas klases – kopā 34 skolēni. Pēdējais zvans, ko kā parasti ieskandināja pirmklasnieki, mūs kopā skolas pagalmā pulcēja otrās stundas laikā. Divpadsmitos sveica arī 11. klases audzēkņi, savukārt devītos – astotie. Abiturientus uzrunāja vidusskolas direktore Maija Krusta, direktores vietniece mācību darbā Sanita Barane, bet vecāku vārdā veiksmi eksāmenos vēlēja Lubānas novada pašvaldības vadītājs Tālis Salenieks. Ar priekšnesumiem uzstājās 5.-9. klašu koris un 3.-5. klašu ansamblis. Līdz ar to pēdējais mācību gads viņiem nu ir galā, un sākas gatavošanās eksāmeniem. Divpadsmitajai klasei pirmais eksāmens ir 25. maijā angļu valodā, bet devītajai – 26. maijā latviešu valodā, – „Staram" atzīst Lubānas vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Iveta Peilāne. Divpadsmitajiem izlaidums paredzēts 19. jūnijā, pamatskolai – 12. jūnijā, bet 5. jūnijā Lubānas vidusskolas bijušie absolventi aicināti uz salidojumu.
Autore: BAIBA MIGLONE