ĒRGĻU novada dome aicina visus interesentus uz tikšanos ar domes deputātiem un speciālistiem 4. martā. Iepirkuma un informācijas speciāliste Ilze Daugiallo uzsver, ka šāda sanāksme notiekot katru gadu, esot iespēja pārrunāt jebkuru jautājumu, kaut gan šim pasākumam neesot pārāk lielas atsaucības.
Cilvēki, kas vēlas kaut ko uzzināt un noskaidrot, nāk uz domi ikdienā, zvana, par vispusīgu informācijas avotu izmanto arī pašvaldības izdevumu „Ērgļu Ziņas". Piemēram, patlaban izsmeļoša informācija ir atrodama privātmāju iedzīvotājiem – sauso sadzīves atkritumu izvešanas grafiks visam gadam, jo nomainījies atkritumu apsaimniekošanas operators. Līdz šim to darīja SIA „Ūdas", tagad – SIA „Madonas namsaimnieks". Pamatojums – Ērgļu izgāztuvēm beidzas visi derīguma termiņi, būtu jāveido jaunas, jāsertificē, kas vēl sadārdzinātu pakalpojuma izmaksas, – skaidro informācijas speciāliste.
Autore: ASTRA ZAGORSKA