Degumnieku pamatskolā ar Ziemassvētku eglītes pasākumu noslēdzies pirmais semestris.
Četru nedēļu garumā skolēni un skolotāji dekorēja skolu, pušķoja eglīti, gatavojās pasākumiem.
Par skaisto koncertu un pārdomāto vakara programmu liels paldies direktores vietniecei audzināšanas darbā Edītei Zaubei, mūzikas skolotājai Inetai Strodei, skolas vadībai, skolēniem un vecākiem, Ošupes pagasta padomei, kas palīdzēja un atbalstīja finansiāli.
Mēs ikviens varam lepoties ar tiem labajiem darbiem un darbiņiem, ko esam paveikuši, lai cik grūti ikdienā ir bijis. Bieži ir licies, ka katrā dienā kopā turas spēks un vājums. Tāda ir dzīve. Tāpēc tā ir skola, lai visi mācītos, jo mācīties ir tik aizraujoši.
Lai jums, skolēni un skolotāji, jaunais gads ir cerīgs, lai viss izdodas, un novēlu visiem piepildīt arī kādu izsapņotu vēlmi!
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA