DZELZAVAS kultūras namā šosestdien, 25. novembrī koncertā „Par prieku sev, par prieku tev" pulcēsies 12 vokālie ansambļi no Madonas un kaimiņu novadiem.
Dzelzavas kultūras nama vadītāja Dace Kalniņa uzsver: – Koncerts būs skanīgs un daudzveidīgs, jo katrs kolektīvs ir īpašs, katram ir savs repertuārs, savs skanējums. Koncertā dziedās: Jaunjelgavas novada Staburaga pagasta sieviešu vokālais ansamblis „MiLaRe" un Sunākstes vokālais ansamblis „Mežarozes", Aizkraukles novada kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Spīdala" un vīru vokālais ansamblis „Es atnākšu", Gulbenes novada Lejasciema kultūras nama jauktais vokālais ansamblis „Akcents", Ādažu KC vokālais ansamblis „Mēs tikāmies martā", Lubānas kultūras nama vokālais ansamblis „Naktsputni", kā arī Madonas novada ansambļi: Lauteres tautas nama sieviešu vokālais ansamblis „Mežābele", Kalsnavas pagasta Aiviekstes sieviešu vokālais ansamblis „Vīzija", Degumnieku kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis „Harmonija", Sarkaņu pagasta TN „Kalnagravas" jauktais vokālais ansamblis „Rondo" un Dzelzavas KN sieviešu vokālais ansamblis „Variants".
21.11.2017.