19. un 20. augusts Madonas iecirkņa draudzēm bija nozīmīgs un īpašs, jo visi varēja pulcēties kopīgā sadraudzībā pie Kāla ezera uz draudžu dienu, kuras vienojošā tēma bija "Mana piederība draudzei un baznīcai".
Pasākumā piedalījās Madonas iecirkņa prāvests, Cesvaines un Madonas ev. lut. draudzes mācītājs Hanss Jensons un evaņģēlists Agris Pilsums, kā arī mācītāji no citām Madonas iecirkņa draudzēm – Kaspars Eglītis un Guntis Želvis. No visām Madonas prāvesta iecirkņa 12 draudzēm pasākumā piedalījās Ērgļu, Vestienas, Bērzaunes, Liezēres, Lubānas, Lazdonas un Cesvaines draudzes locekļi.
Pērn šāda veida pasākums notika Ērgļu, Vestienas un Bērzaunes draudzes lokā. Šogad mērogs palielinājies Madonas iecirkņa robežās. Svētku galvenais iniciators ir Bērzaunes un Ērgļu ev. lut. draudzes mācītājs Kaspars Eglītis. Viņš šādas idejas rašanos skaidroja ar to, ka ik pa trim gadiem notiek Vislatvijas draudžu dienas. Kāpēc lai tās nerīkotu arī pa iecirkņiem? Nākamgad Madonas iecirkņa draudžu sadraudzības dienu pasākums tiek plānots augusta trešās nedēļas nogalē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.08.2011.
Autore: REGĪNA PAEGLE
LĪGAS ČEVERES foto