Aiz muguras siltās un karstās vasaras dienas, un reizē ar asteru, dāliju un gladiolu ziediem bērnu rokās klāt 1. septembris. Daudziem tā bija pirmā skolas diena, citiem – pēdējais mācību gads ierastajā skolas solā, vēl citiem – jauna dzīves posma sākums.
Ērgļu novadā 1. septembrī Zinību dienas skolas zvans visagrāk ieskanējās Ērgļu arodvidusskolā. Līdzās vecāko kursu audzēkņiem mācību gaitas arodvidusskolā uzsāka 95 audzēkņi, lai apgūtu viesmīļa, arborista, namdara, viesmīlības pakalpojumu speciālista, guļbūves ēku celtnieka, pavāra palīga un remontstrādnieka profesiju. Dažam tas būs īsāks mācību laiks, citam – garāks. Reizē ar jauniešiem darbu skolā uzsāka pieci darbinieki: direktora vietniece mācību un audzināšanas darbā Tīna Blūma, pasniedzējas Kristīne Lūse, Anita Albrante, Ināra Ketlere, Ilze Oša. Apsveikuma vārdus un veiksmīgu mācību gadu vēlēja skolas direktors Andris Spaile, novada domes priekšsēdētājs Guntars Velcis. Izskanot dziesmai, uzsākās jaunais mācību gads profesiju apguvējiem.
Autore: ILZE DAUGIALLO,
Ērgļu novada pašvaldības
informācijas speciāliste
AUTORES foto