Ar svinīgu pasākumu jaunais darba cēliens ir sācies arī Ļaudonas pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Brīnumdārzs".
Visu grupiņu – „Zaķu", „Kaķu" un „Rūķu" – bērnus ar mīļumu un sirsnību sagaidīja bērnudārza vadītāja Ināra Krasnova. Bērnudārza kolektīvu, uzsākot jauno darba cēlienu, sveica Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Dreimane. Svinīgā jaunā mācību gada atklāšanas pasākuma dalībnieku pulciņam pievienojās arī brīnumpuķes jeb Zeltīte ar savu māmiņu (audzinātājas Dina Simsone un Ilze Barūkle) – lai uzzinātu, ko jaunu vasarā iemācījušies bērni, un sveiktu sagatavošanas grupiņas audzēkņus. Bērni izmēģināja arī jaunos krītiņus, zīmējot uz asfalta savus vasaras piedzīvojumus.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.09.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
SIGNES SMIRNOVAS foto