Dzelzavas PII „Rūķis" saime nu jau tradicionāli jauno mācību gadu atklāj ar Tēva dienai veltītajiem sporta svētkiem „Es un tētis -olimpieši". Arī Miķeļdienā te notiek rosība.
Šoreiz Tēva dienas pasākuma veiksmes simbols bija stiprais, drosmīgais, bet mīļais Lācītis. Pēc Lācīša iesildīšanās rotaļas katra ģimene veica sešas sportiskas aktivitātes, kuras vadīja veiksmes lācīši – audzinātājas un viņu palīgi. Te nu valdīja prieks, azarts un vienotība, kas bija redzams bērnu sejās, jo sportot kopā ar tēti, brāli, opīti ir īpaši aizraujoši. Jautrs izvērtās arī konkurss par stiprāko, veiklāko un atjautīgāko tēti. Trīs no viņiem ieguva Lācīša pārsteiguma balvas – īpašos medus podiņus.
Pēc kopā jautri pavadītas pēcpusdienas lieliski noderēja milzīgais ābolu grozs. Pulcējoties pie tā, visi nolēmām tikties Miķeļdienas tirgū.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.10.2013.
Autores: DZ. CICERONOKA,
L. GRAUDIŅA,
PII „Rūķis" skolotājas