9. oktobrī Ērgļu novada sociālās aprūpes centrā ar dzejiski muzikālu priekšnesumu „Dzīves līkloči" viesojās Madonas kultūras nama sieviešu senioru vokālais ansamblis „Veldze".
Dāmas šim pasākumam bija nopietni gatavojušās, dzejas un dziesmu rindās tika pieminēti arī iemītnieku vārdi un uzvārdi, kas izraisīja īpašu interesi par pasākumu. Tika izdziedātas skaistas un senas dziesmas, protams, netrūka arī danču. Šis notikums iemītnieku ikdienas dzīvē ienesa jautrību, lika aizmirst skumjas, atcerēties jaunību, arī pa kādai emocionālai asarai noritēja pāri vaigam.
Esam ļoti pateicīgi atraktīvajām „Veldzes" dāmām par šo jauko priekšnesumu un dāvanām. Protams, gaidīsim ciemos pie mums atkal. Īpašs paldies Dzintrai Šumai par atsaucību un pretimnākšanu transporta problēmu risināšanā.
Autore: EVIJA MILLERE,
sociālā darbiniece
AUTORES foto