OŠUPES pagastā Degumniekos pie tautas nama lielo svētku egli plānots iedegt šopiektdien, 10. decembrī, pulksten 19.
– Šis ir arī brīnumu laiks, kad eņģeļi no vienas mazas sveces liesmiņas aizdedz simtiem citu. Katrā vietā ir kāda maza sirsniņa, kura tic labestībai, brīnumam. Gaidot Ziemassvētkus, visā Latvijā norisinās labestības akcija "Eņģeļi pār Latviju", arī mēs atsauksimies labestības akcijas "Eņģeļi pār Latviju" rīkotāju aicinājumam visos Latvijas novados rotāt Eņģeļu egli. Visi, kas plāno piedalīties Ziemassvētku egles iedegšanas pasākumā, tiek aicināti paņemt līdzi pašgatavotu eņģelīti. Visi eņģeļi vienkopus rotās mūsu pagasta Eņģeļu egli Degumnieku tautas nama foajē, – ar labām domām iedzīvotājus uz egles iedegšanas pasākumu aicināja Degumnieku tautas nama vadītāja Ilze Melngaile.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA