VARAKĻĀNU novada dome rosinājusi brīvprātīgam darbam Varakļānu vidusskolas skolēnus.
Par to pastāstīja attīstības nodaļas vadītāja Aija Ščucka: – Tas ir pamudinājums skolēniem iesaistīties brīvprātīgo darbā, apmeklējot veselības aprūpes centru un pansionātu. Šo iestāžu ļaudis novērtētu katru iespēju aprunāties, pastāstīt atmiņas no senākiem laikiem un uzzināt ko jaunu. Ikdienā prieku ienestu jebkura darbošanās –
pastaigas, galda spēles, rokdarbi. Katram cilvēkam gribas justies vajadzīgam un mīlētam. Informācija par iespējamo sadarbību – zvanot uz tālruni 26293237.
16.11.2018.