ĒRGĻU saieta nama Tradīciju zālē 8. novembrī pulksten 18 durvis vērs Tautas lietišķās mākslas studijas „Ērgļi" darbu izstāde, un tā būs apskatāma līdz 7. decembrim.
– Vismaz reizi gadā cenšamies veidot izstādi, lai mūsu veikumu var novērtēt novada iedzīvotāji un viesi, kā arī pašām būtu rezumē par paveikto darbu, varētu novērtēt, kā mums veicas un varbūt ir kas tāds, kas jāuzlabo, jāturpina mācīties. Bet šī izstāde ir saistīta arī ar valsts dzimšanas dienu. Novembris ir patriotisma, spēka mēnesis. Uzskatu, ka spēks ir nepieciešams arī audējām un citām rokdarbniecēm. Tāpat ir ar patriotismu, tas piemīt arī rokdarbniecēm. Manuprāt, jebkurš rokdarbs, kas šajos laikos tiek darināts, jaunu prasmju apguve ir uzskatāma par varonību, – uzsver lietišķās mākslas studijas vadītāja Sandra Lauberte. – Izstādes nosaukums ir „Naktsmājas". Šoreiz darbu izkārtojums būs citādāks. Jau pirms laba laika esmu nonākusi pie domas, ka ikkatra lieta vislabāk izskatās tur, kur tā ir domāta jau tad, kad to vēl tikai sāk darināt. Piemēram, ja tas ir galdauts, tad tas ir jāklāj uz galda. Tāpat ir ar citiem priekšmetiem. Tāpēc izmantosim gultas un segas klāsim uz tām. Šoreiz iekārtosim simbolisku telpu, kas atbildīs izstādes nosaukumam „Naktsmājas".
01.11.2019.