ĒRGĻU vidusskolā 9. klašu izlaidums notiks rīt, 16. jūnijā.
– Šogad 9. klasi absolvē viena klase – 23 audzēkņi. Viņu klases audzinātāja ir Ilze Eņģe. Ļoti laba, darbīga klase, kurā mācījās arī mūsu skolas prezidente Marija Andra Rudzīte. Absolventu vidū ir vairāki starpnovadu un pat valsts olimpiāžu dalībnieki, kā, piemēram, Krišjānis Kallings ķīmijā un fizikā, Marija Andra Rudzīte ķīmijā, matemātikā un vēsturē, Ilmārs Suveizda bioloģijā. Ir audzēkņi, kuri piedalījušies dažādos konkursos un aktivitātēs – tā Jauniešu saeimā darbojās Beate Zlaugotne, bet Laine Vīgube piedalījās kā lāpnese pasaules pirmo Jaunatnes ziemas Olimpisko spēļu lāpas stafetē Vīnē. Vairāki bērni pamatskolas laikā ir beiguši arī mākslas un mūzikas skolu, – devīto aktivitātes iezīmēja skolotāja Indra Rone, piebilstot, ka viena daļa no viņiem turpinās mācības Ērgļu vidusskolā, ir, kas gatavojas doties uz kādu no Madonas skolām, citi ieplānojuši mācīties arodskolās. Savukārt 12. klasei izlaidums būs 22. jūnijā.
Autore: BAIBA MIGLONE