Par spīti ilgstošajām lietavām, Varakļānu centrālā laukuma labiekārtošanas darbi raiti rit uz priekšu. Kā vērtē Varakļānu novada domes priekšsēdētājs Māris Justs, šķiet, projektu izdosies pabeigt noteiktajā termiņā – 15. augustā.
– Šobrīd laikapstākļi traucē visos būvobjektos, tomēr, kā rādās, darbi Varakļānu centrālajā laukumā pieturas pie plāna. Tur strādā vietējais uzņēmums komandītsabiedrība „Austrumu būvnieks Plus", kurā apvienojies uzņēmums AS „Aļņi" un SIA „Austrumu būvnieks", – pastāsta Māris Justs.
Laukuma labiekārtošana aizsākās jau pavasarī un noritēs visu vasaru. Tādējādi centrālais laukums, kas nemainīgu veidolu saglabājis nepilnu pusgadsimtu, kļūs moderns, mūsdienīgs un funkcionāls. Paredzēta laukuma un taciņu bruģēšana, speciāla bruģēta labirinta izveide, strūklakas, saules pulksteņa, apstādījumu ierīkošana. Māris Justs piebilst: – Lai gan no iepirkuma tika izņemta rožu un dzīvžoga apstādījumu veidošana, to īstenosim par pašvaldības līdzekļiem, visticamāk, gan mazliet pēc projekta beigu datuma.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.07.2014.
Autore: LAURA KOVTUNA
AGRA VECKALNIŅA foto