Laikraksts „Stars" jau iepriekš informēja lasītājus, ka Liezēres pagasta Ozolos šīs vasaras sākumā notiks bērnudārza renovācija – ēkas siltināšana un citi labiekārtošanas darbi.
Neizpratni par to, kādēļ remontdarbi pēkšņi apstājušies un uz priekšu nekas nekustas, kliedēja Madonas novada domes vadītājs Agris Lungevičs, kas pastāstīja, ka sakarā ar grūti apgūstamajiem līdzekļiem un garo rindu pēc finansējuma Valsts kasē vajadzēs gaidīt nenoteiktu laiku, līdz tiks saņemts aizdevums bērnudārza siltināšanas darbu uzsākšanai. Šobrīd jau redzams, ka ēkas renovācija pamazām atsākas, jo patlaban jau ticis siltināts tās jumts.
– Esam ieguvuši nepieciešamo finansējumu, lai realizētu bērnudārza jumta un fasādes siltināšanu. Būvdarbi un ar inženieriju saistītie uzdevumi tika sadalīti divās daļās, respektīvi, bērnudārza siltināšanai jābūt īstenotai divu vasaru laikā. Šobrīd jau ir siltināts ēkas jumts, būvnieki strādā ļoti labi. Pats plānoju šonedēļ aizbraukt uz Ozoliem un pavērot, kā notiek ēkas renovācija. Tūlīt sāksies darbs pie fasādes siltināšanas un krāsošanas, kas šogad tiks arī pabeigta, savukārt nākamajā vasarā notiks bērnudārza iekštelpu labiekārtošana – ūdens un siltuma padeves tīkla sakārtošana, kā arī citi iekšdarbi, – informē Madonas novada pašvaldības vadītājs Agris Lungevičs.
Jau nākamajā rudenī Ozolos un Liezērē dzīvojošie bērni varēs uzsākt turpmākas izglītošanās gaitas siltinātā un izremontētā bērnudārzā.
14.08.2019.