Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Remontē pārvaldes telpas

EGILS KAZAKEVIČS

Autors • 08.03.2016.

Remontē pārvaldes telpas
Burtu lielums

Pirms pāris nedēļām, kad viesojāmies Mārcienas pagastā, strādnieku rosība bija pamanāma ne vien bijušajā bērnudārza ēkā, kuru šogad sāks apdzīvot Mārcienas pansionāts, bet arī Mārcienas pagasta pārvaldes ēkā.

Mārcienas pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Mālniece pastāstīja, ka pēdējo gadu laikā remonts, tostarp kosmētiskais, ir veikts teju visās pārvaldes iestādēs, tādēļ tika nolemts uzspodrināt arī Mārcienas pagasta pārvaldes ēkas iekšpusi, jo to sakarā ar drīzo pansionāta atvēršanu apmeklēs vairāk cilvēku.
– Nolēmām beidzot pieķerties arī pārvaldes ēkai, kas ir bijusī kolhoza „Zelta druva" kantora ēka. Kā jau tolaik bija pieņemts, visi koridori bija izkrāsoti ar eļļas krāsām neomulīgos toņos. Papildu stimuls ķerties pie remonta bija arī darbi pansionāta ēkā. Ēkas daļā, kur pirms tam atradies bērnudārzs, bija labas durvis, taču pansionāta rekonstrukcijas projektā bija paredzēta durvju nomaiņa. Vecās durvis demontējām, glabājām noliktavā un tagad varējām tās izmantot pārvaldes ēkā, – norādīja Ināra Mālniece.
Darbi, ko veic SIA „Jēkabpils būve", tika uzsākti jau pirms kāda laika. Darbu izmaksas ir aptuveni 8000 eiro. Finansējuma avots – pašas pārvaldes nesadalītais atlikums. Pārkrāsoti abi ēkas stāvi un foajē. Abos stāvos veikta durvju nomaiņa. Kā jau pārvaldes vadītāja minēja, izmantotas tika bērnudārzā demontētās durvis. Arī gaismekļi nomainīti ar tiem, kuri pirms neilga laika vēl dega ēkā, kuru šobrīd pielāgo pansionāta vajadzībām. Uzstādīti arī iekaramie griesti.
Ieguvēja no kosmētiskā remonta ir ne tikai pārvalde, jo ēkas pirmo stāvu apdzīvo gan veikals, gan frizētava, darbojas „Latvijas Pasta" un „Lattelecom" filiāle, aptieka, Sarkanais Krusts, kā arī šobrīd vēl eksistējošā SIA „Mārcienas komunālais uzņēmums".
– Taisnību sakot, noslēdzoties darbiem pārvaldes ēkā, arī kosmētisko remontu pagasta iestādēs būsim noslēguši, paliks tikai mans kabinets. Tam līdzās esošo kabinetu izremontējām uz Mārcienas astoņsimtgadi, pārvaldes vadītāja kabineta remonts būs palicis pēdējais. Pieļauju, ka tas arī būs viens no pēdējiem darbiem, ko pirms aiziešanas no darba plānoju izdarīt. Nāks jaunas pašvaldību vēlēšanas, un deputāti lems par jauna vadītāja iecelšanu – cilvēkiem arī pārvaldēs ir jāmainās. Vēlos, lai jaunais vadītājs ienāk jaunā kabinetā, – nākotnes notikumus, kas skar arī viņu pašu, ieskicēja Ināra Mālniece.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px