Pēc neliela pārtraukuma durvis vēris jauniešu iniciatīvu centrs „TKNJ" Vestienā, lai bērni un jaunieši varētu pavadīt laiku, spēlējot spēles, darbojoties radoši un iesaistoties dažādās aktivitātēs.
Iepriekšējos mēnešos centrā radošākās dienas bija svētdienas, kad bērni un jaunieši ne tikai gatavoja svečturus, apsveikumus, lēja sveces, bet arī gatavoja ēst.
– Svētdienas aizvadījām, gatavojot ēst. Interesanta izdevās diena, kas bija veltīta kartupeļiem un to ēdieniem – „Viss par un ap kartupeļiem". Bērniem un jauniešiem bija jāpilda dažādi atjautības un sporta uzdevumi, atrakcijas ar kartupeļiem, uzzinājām, ka dažādās vietās kartupelim ir cits vārds. Uz kartupeļu pasākumu uzaicināju vestēnieti Dzintru Gutāni-Grīnbergu, kam ir interesants aparāts, lai pagatavotu kartupeļu čipsus uz iesma. Bērniem ļoti patika pagatavot pašiem savu kartupeļu našķi. Noteicām garākās kartupeļu mizas autoru, no kartupeļiem gatavojām zīmodziņus un dekorējām dāvanu papīrus. Citā kulinārijas svētdienā cepām pankūkas, vārījām ķīseli. Izmantojām to, kas izaug pašu dārzā, – par ēst gatavošanas svētdienām pastāsta JIC „TKNJ" vadītāja Iveta Kaire.
Savukārt februārī bērni un jaunieši tiks iesaistīti dažādās radošajās darbnīcās.
– Pirmā darbnīca norisinājās Sveču dienā 2. februārī, kad bērni gan lēja sveces, gan tās marmorēja. Arī šajā nodarbībā uzaicināju palīgu – vestēnieti Ingu Stradiņu. Nodarbībās cenšos iesaistīt dažādus radošus cilvēkus, lai centra apmeklētājiem būtu interesanti, gūtu jaunas zināšanas. Savukārt 6. februārī paredzēta radošā darbnīca „Sit saujā!". Paredzētas dažādas spēles un uzdevumi, interesanti fakti, kas saistīti ar šo tēmu. Bet jau 14. februārī notiks radošā darbnīca „Draugs draugam draugs!". Centru apmeklē bērni vecumā no 6 līdz 16 gadiem, tāpēc jādomā aktivitātes dažādiem vecumiem, lai visiem būtu interesanti un vēlētos piedalīties, – pārliecināta ir Iveta Kaire.
05.02.2020.