VARAKĻĀNU novada pašvaldībā jūnija sākumā pabeigts projekts „Varakļānu pilsētas transporta un gājēju drošības uzlabošanas projekta II kārta", kuru realizēja SIA „Aļņi AS".
– Projekta mērķis – uzlabot satiksmes drošību, izbūvējot gājēju un riteņbraucēju celiņu un ielas apgaismojumu Pils ielā Varakļānos, – ir sasniegts. Īstenojot projektu, tika uzlabota ne tikai satiksmes drošība, bet arī pilsētas vizuālais tēls, – gandarījumu par projektu pauž pašvaldības izpilddirektors Māris Justs. – Projekta rezultātā tika izbūvēts gājēju un riteņbraucēju celiņš 2035 m2 platībā un rekonstruēts ielas apgaismojums, uzstādot 15 jaunas laternas un rekonstruējot 11 jau esošās. Projekta kopējās izmaksas sastāda 74 282,67 latus (tai skaitā ELFLA finansējums – 42 159,76 lati, pašvaldības – 32 122,91 lats).
Autore: BAIBA MIGLONE