CESVAINES pilsētas ar lauku teritoriju domes projektu koordinatore Iveta Raimo atklāj, ka gatavojas prasīt naudu Cesvaines vidusskolas otrās kārtas celtniecībai: – Valsts Reģionālās attīstības aģentūra janvārī izsludināja projektu konkursu, kur jāpiesakās līdz 23. martam. Jāsagatavo pašvaldības investīcijas projektu pieteikuma veidlapa, kas attiecas uz kārtību, kādā piešķir un uzrauga mērķdotācijas 2008.-2010. gadam. Mēs prasīsim līdzekļus 2009. gadam.
Izmaksu tāmes arī tagad ir aktualizētas, tāpat kā mēs prasījām līdzekļus 2008. gadam. Aģentūrā izvērtēja, ka atbilstam vajadzīgajiem kritērijiem, taču nobalsoja „pret". Tagad to pašu iesniegsim 2009. gadam. Prasītā summa būs tāda pati kā iepriekš, jo, lai koriģētu tāmi, tas atkal dārgi izmaksātu pašvaldībai. Patlaban, neraugoties uz inflāciju, cenas ir nedaudz nostabilizējušās. Investīciju programmā projekta nosaukums bija – "Cesvaines jaunās skolas būvniecība". Otrajā kārtā ir sporta halles un saimniecības telpu bloka celtniecība, kur ietilpst arī garāža autobusiem un mašīnām, augšā – klases autoapmācībai. Projekta pieteikumu precizējam un plānojam iesniegt tuvākajā laikā.
Autore: ASTRA ZAGORSKA