INDRĀNU pagasta padomes sēdē vakar deputāti apstiprināja iesniegumu Valsts investīciju fondam par Meirānu O. Kalpaka pamatskolas energoefektivitātes palielināšanu, ko iecerēts iesniegt jau šopiektdien. Projektā ir skolas logu un durvju nomaiņa, sienu siltināšana un fasādes krāsošana. – Kaut gan mazliet šaubāmies par to, vai mūs atbalstīs (mūsu pašvaldība nav pareizajā politiskajā krāsā), par izglītības prioritāti cīnīsimies visiem spēkiem.
Žēl, ka valdība mūs līdz šim nav atbalstījusi, vienīgais atbalsts ir izglītības programmai bērniem ar kustību traucējumiem, taču līdz skolas telpu un aprīkojuma modernizācijai mums tālu, un kur nu vēl siltums un citas sadzīviskas lietas, – zināmā mērā satraukts vakar bija pašvaldības vadītājs Vilnis Strautiņš.
Autore: ASTRA ZAGORSKA