BĒRZAUNES pagasta pašvaldības vadītāja Vineta Lamberte atzīst, ka Nodarbinātības valsts aģentūras piedāvātais skolēnu nodarbinātības pasākums šai vasarai ir augstu vērtējams – četri bērni strādāja skolā par palīgstrādniekiem, bērnudārzā "Vārpiņa" – trīs, divi – skolotāja palīgi un viens – labiekārtošanas darbos par palīgstrādnieku, bet vēl viens – bibliotēkā. – Šodien šie bērni strādā pēdējo dienu, patlaban esmu ceļā uz banku pēc naudas algām 8 bērniem. Otrajā maiņā nodarbināti tika seši skolēni, – vakar pa telefonu teica Vineta Lamberte, – protams, arī mēs prasījām vēl vairāk, jo pieteikušies uz 14 vietām bija vairāk nekā 40 strādāt gribētāju.
Darba vadītāji bija vairāki – bibliotēkas vadītāja, skolas saimniece, dārzniece, bet "Vārpiņā" katram bērnam bija savs vadītājs. Pagasta pirmsskolas izglītības iestādes "Vārpiņa" vadītājas vietas izpildītāja Māra Roģe par nodarbinātajiem teica vislabākos vārdus: – Prieks par meitenēm, kas strādāja no jūnija, kā arī par zēnu, kas nodarbojās nevis ar mazuļiem, bet apkārtnes sakopšanā.
Autore: ASTRA ZAGORSKA