20. oktobrī Ērgļu saieta namā dāmu deju grupa „Varbūt" aicināja uz sadancošanu „Rudens lapkritī".
Kad lapu paklājs čab zem kājām, gājputni māj ardievas, dodoties tālajā ceļā, kad saules stari vēl spēj noglāstīt iedegušo ādu un liek atcerēties vasaras tveici, klāt ir rudens. Uz palodzes grabinās lietus, vējš dzenā košas kļavlapas, var sildīties pie tases tējas un ļauties mirklim. Mirklim prieka par dzīvi, par deju, par draugiem, par sevi.
„Priecājies par to, kas tu esi, priecājies par to, kāds tu esi, par to, kas tev pieder un kas tev vēl būs!" ar šādiem vārdiem vakara vadītāja Sandra Avotiņa atklāja ikgadējo dāmu deju grupu sadancošanas pasākumu Ērgļos „Rudens lapkritī" un pieteica pirmos vakara viesus – Lubānas kultūras nama vokālo ansambli „Naktsputni" (vad. R. Kolāte). Tas tiešām bija pārsteigums, kas radīja prieku un pozitīvu enerģiju visiem klausītājiem. Ar lielu sajūsmu tika uzņemts ansambļa priekšnesums – dziesmu spēle, kurā tika izdziedāti latviskie saulgriežu svētki. Pēc dziedātāju skaistā apsveikuma savu dejas prieku rādīja sabraukušie dejotāji no tuvākām un tālākām Latvijas vietām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.11.2012.
Autore: TERĒZA KAIMIŅA,
režisore, kultūras projektu vadītāja