ĒRGĻU novada saieta namā piektdien, 7. decembrī, no pulksten 12 līdz 14 notiks praktiska nodarbība ēstgatavošanā.
Stāsta Ērgļu novada pašvaldības kultūras darba organizatore Sarmīte Avotiņa: – Iedzīvotājiem bez maksas ir iespēja iesaistīties lekcijā par veselīgu, garšīgu, ekonomisku un radošu ēdiena pagatavošanu. Meistarklasi vadīs sertificēta uztura speciāliste Līga Balode. Pasākuma pirmajā daļā varēs ieklausīties padomos un ieteikumos, bet otrajā – aktīvi darboties, gatavojot ekonomiski, praktiski un veselīgi. Vēlams iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruni 26528132. Šī, manuprāt, ir brīnišķīga iespēja uzzināt jaunas lietas, kuras pēc tam būs iespējams pielietot arī ikdienā, gatavojot maltītes.
05.12.2018.