Mums katram šajā ne tik vieglajā laikā ir svarīgi saņemt kādu pozitīvas enerģijas lādiņu. To sniedz cilvēki mums apkārt un viņu labie darbi. Par viņiem var teikt ar Halīla Džibrāna vārdiem: „Ir tādi, kas dod ar prieku, un šis prieks tiem ir atlīdzība."
Kalsnavas pamatskolā trešo gadu darbojas klase bērniem ar īpašām vajadzībām – „Kāpēcīši". Možam garam labākās zāles ir līdzcilvēku atbalsts un apziņa, ka esi noderīgs. Šo pozitīvās enerģijas lādiņu mēs esam guvuši no daudziem labu darbu darītājiem. Es, kā klases audzinātāja, vēlos pateikt lielu paldies cilvēkiem, kas padarījuši mūsu ikdienu krāsaināku. Tie ir Māra Grigorevska – Rīgas Centrālās bibliotēkas galvenā bibliotekāre, Gunta Grandāne – Pļaviņu bērnu bibliotēkas bibliotekāre, kas dāvināja „Kāpēcīšiem" daudz skaistu grāmatu.
Dzīvi nevar iedomāties bez praktiskām lietām. Lai mēs varētu darboties pie galda, kas gatavots no ekoloģiska materiāla, parūpējās Pāvela Pudenko prasmīgās rokas. Nodarbību uzsākšana pie jaunā galda izvērtās par jauku pasākumu – galda svētkiem, kuros piedalījās arī pats darba veicējs. Ikdienu nevaram iedomāties bez datora.
Paldies Santai Urbergai, kas dāvināja mūsu klasei datoru. Mūsu klasi dara mājīgāku Jevgenijas Ulases dāvinātais paklājs. Paldies mūsu pagasta sociālajai darbiniecei Anitai Biķerniecei par lielo atbalstu ikdienā un svētkos!
Mans vēlējums, lai šādu cilvēku apkārt būtu arvien vairāk un darba prieks būtu abpusējs!
Autore: INĀRA TOMAŠEVIČA,
klases audzinātāja
Foto no personiskā arhīva