Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

“Popielā” īpašie viesi — grupa “PeR”

Redakcija

Autors • 07.04.2010.

“Popielā” īpašie viesi — grupa “PeR”
Burtu lielums

Dzelzavas pamatskolas "Popielu" arī šogad, tāpat kā iepriekšējos gadus, organizēja un vadīja 9. klases skolēni. Šoreiz vadītāju lomās iejutās Elīna Ciunele un Līva Gaiduka.

"Popiela" notika 26. martā Dzelzavas kultūras namā un bija plaši apmeklēta. Skatītāju sēdvietās varēja redzēt ne tikai pašus skolēnus, bet arī viņu atbalstītājus un vecākus. Skolēnu, it sevišķi jaunāko bērnu, acis spīdēja no prieka un gandarījuma par to, ka viņi tik daudziem skatītājiem var parādīt savu cītīgi gatavoto priekšnesumu. Pavisam "Popielā" bija 11 atraktīvu priekšnesumu. Tos vērtēja žūrija, un pēc visu dalībnieku uzstāšanās, kad žūrijas pārstāvji devās apspriesties, arī skatītāji varēja balsot par savu simpātiju.

Pirmo vietu ieguva 2. klase ar Madonas Zaļā meža kora dziesmu "Tu kā, es kā", otro vietu – Laila un Valdis ar Jenny May un Jāņa Groduma dziesmu "Nāk nakts". Savukārt godpilnajā trešajā ierindojās daži 1. klases skolēni ar "Ceļa policistu dziesmu".
Madonas Zaļā kora atveidotāji saņēma arī 9. klases un skatītāju simpātiju balvas.
Pasākumā kā viesmākslinieki uzstājās dejotājas no Cesvaines, puiši no Dzelzavas, kas tika pieteikti ar nosaukumu "Četri vīri garāžā", ar ļoti pārdomātu un aizraujošu priekšnesumu, trio ar nosaukumu "Pritty Ladies", Sabīne Berezina un "PeR".

Bītboksa grupu "PeR" bija uzaicinājusi Elīna Ciunele, kas darbojas kā tās fanu kluba vadītāja. Elīna pastāstīja, ka pati bijusi ļoti pārsteigta par to, ka grupa piekritusi atbraukt un uzstāties mazajā Dzelzavā: – Tā kā esmu liela grupas fane, nolēmu viņus uzaicināt uz mūsu "Popielu", jo, manuprāt, viņi ar savu atraktivitāti prot pārsteigt un uzkurināt publiku. Sazinājos ar grupas menedžeri Daigu Eilandi un pat nebiju cerējusi, ka viņi piekritīs, jo šis laiks grupai ir diezgan pārpildīts ar dažādiem pasākumiem un koncertiem. Kā uzsvēra menedžere, šogad diviem grupas pārstāvjiem – Pēterim un Ralfam – ir jāgatavojas arī skolas beigšanas eksāmeniem un šī iemesla dēļ viņiem secen gāja dažādi pasākumi un koncerti. Tāpēc jo lielāks prieks par to, ka grupa neatteicās savu piektdienas pēcpusdienu un vakaru pavadīt mūsu organizētajā pasākumā, kaut tikai divatā. Grupa neieradās pilnā sastāvā tāpēc, ka vienam no dalībniekiem, Pēterim, bija jābūt žetonvakarā. Neraugoties uz to, ka viņi bija tikai divi, Ralfs un Edmunds spēja sajūsmināt skatītājus. Puiši pastāstīja, ka bītošana nav nemaz tik sarežģīta un grūti apgūstama, un pašas vienkāršākās skaņas iemācīja arī klātesošajiem. Bija nelielas kļūmītes ar mikrofoniem, taču "PeR" neapjuka un spēja darboties arī bez tiem ar nosacījumu, ka visiem jāuzvedas klusi un nedrīkst aplaudēt. Vēlāk, tikai ar vienu mikrofonu, Edmunds un Ralfs izpildīja dziesmu "Bums", kas ieguva 15. vietu "SEB Muzikālajā bankā 2010".

Bija liels prieks arī par jauno, talantīgo dziedātāju Sabīni Berezinu, viņas uzstāšanos
mūsu organizētajā "Popielā".

Šādi pasākumi ļauj nedaudz atpūsties no mācībām, un skolēniem tiek dota iespēja paraudzīties citam uz citu nedaudz savādāk, nekā tas ir iespējams ikdienā, sēžot skolas solā. Paldies organizatoriem – Dzelzavas pamatskolai, īpaši 9. klasei, direktorei Indrai Zukurei, skolotājai Janai Sipānei, kā arī visiem, kuri piedalījās.

Autore: RITA TURKINA

Foto no pasākuma

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px