Jaunais mācību gads Meirānu O. Kalpaka pamatskolā iesākās 3. septembrī. Skolēni pasniedza skaistus puķu pušķus saviem mīļajiem skolotājiem. Mazajiem pirmsskolas skolēniem šī bija pirmā skolas diena, bet 9. klasei sācies pēdējais mācību gads.
Direktores vietniece audzināšanas darbā Dace Mežsarga visus iepazīstināja ar jaunumiem šajā mācību gadā. Jauni pulciņi – tehniskā modelēšana 1.-4. klasei, izteiksmīgās runas un teātra pulciņš 1.-4. klasei, dabas vērotāju pulciņš 5.-9. klasei. Plānots dibināt jaunsargu organizāciju, tajā var pieteikties skolēni no 5. līdz 9. klasei.
Aktuālākie pasākumi – "Vīru, sievu spēles", Latvijas Republikas proklamēšanas gadadiena, Ziemassvētki, Mātes diena, sporta, tūrisma pārgājiena diena, "Gada skolēns". Būs arī mācību priekšmetu dienas.
Sirsnīgus vēlējumus jaunajā mācību gadā izteica skolas direktore Lana Kunce, direktores vietniece audzināšanas darbā Dace Mežsarga, Indrānu pagasta padomes priekšsēdētājs Vilnis Strautiņš. Visiem skolēniem un skolotājiem jaunajā mācību gadā novēlu: – Spēku ņemiet no sevis, svētību ņemiet no debesīm, prieku ņemiet no cilvēkiem un mīlestību – no sirds!
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA