ĒRGĻU novadā šā gada pirmajā pusgadā ir reģistrēti 18 dzimušie – 8 meitenes un 10 zēni.
Ērgļu novada dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lilita Knēziņa demogrāfisko situāciju pašvaldībā pagaidām vērtē kā ne visai cerīgu, jo līdz 1. jūlijam reģistrēti arī 27 mūžībā aizgājušie, pie tam jūlijā to skaits palielinājies vēl par sešiem, bet dzimušie šajā laikā netika reģistrēti vispār.
Iepriekšējā, 2010., gadā dzimtsarakstu nodaļā pirmo apliecinošo dokumentu saņēma 29 jaunie pilsoņi (13 meitenes un 16 zēni) jeb par 12 vairāk nekā gadu iepriekš. 2010. gadā tika reģistrēti arī 58 mirušie jeb par 10 vairāk nekā gadu iepriekš.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA