JUMURDAS pagasta saieta ēkā pirmajā adventē, 29. novembrī, pulksten 14 notiks divu Ērgļu novada pašvaldības pašdarbības kolektīvu – Jumurdas pagasta sieviešu vokālā ansambļa „Ievziedi" un Pētera Leiboma pūtēju orķestra no Ērgļiem – koncerts.
– Tas būs tāds kā atskata koncerts pēc abu kolektīvu kopīgā brauciena pie sadarbības partneriem Ķelnes-Reizīkes pašvaldībā Vācijā, – „Staram" stāsta Jumurdas pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Inita Lapsa. – Mūsu novada pašvaldībai ir jau ilgstoša sadarbība ar Ķelnes-Reizīkes pašvaldību, un šoreiz pie viņiem viesojās divi mūsu novada pašdarbības kolektīvi. Daudziem tā bija pirmā viesošanās Vācijā, vēl jo vairāk tāpēc iespaidi ir ļoti spilgti, jo brauciens tiešām bija brīnišķīgs.
Kopš brauciena ir pagājis aptuveni mēnesis (Vācijā viesojāmies no 28. oktobra līdz 3. novembrim). Sniedzām tur vairākus koncertus, tajā skaitā dziedājām arī Elmshornas evaņģēliski luteriskajā baznīcā, un tagad, sagaidot pirmo adventi, sagatavoto programmu gribējām parādīt arī sava novada iedzīvotājiem. Kopīgi arī iedegsim pirmo sveci adventa vainagā, līdz ar to, domāju, būs arī tāda īpaša noskaņa. Koncerts ir iecerēts pie tējas tases.