VARAKĻĀNU kultūras namā 2. aprīlī notiks pasākums, kas veltīts 83. gadadienai, kopš Varakļāniem piešķirts pilsētas statuss (1928. gada 11. februārī).
– Pirms pasākuma paredzēts izstādes-konkursa „Varakļānu pilsētas suvenīrs 2011" noslēgums un tikšanās ar darbu autoriem, bet pēc tam pulksten 15 – tematisks pasākums „Mans Varakļānu stāsts", kur savās atmiņās par Varakļāniem dalīsies pilsētas vecākie iedzīvotāji. Otrajā daļā notiks konkursa laureātu apbalvošana, –
„Staru" informē Varakļānu kultūras nama direktore Ruta Laizāne, piebilstot, ka jubilejas pasākums mazliet aizkavējies sakarā ar kultūras nama kosmētisko remontu, toties tagad varakļānieši varēs pulcēties skaistās, izremontētās telpās, un arī tā ir skaista dāvana pilsētas jubilejai.
Autore: BAIBA MIGLONE