ĒRGĻOS 18. decembrī pirmo reizi Latvijā tiek rīkots pasākums – viena ceļa alus darītavu "Iemets Ērgļi 2015" jeb alus cienītāju balle. To rīko uzņēmums "Madonas alus" sadarbībā ar viesnīcu "Ērgļi", vēloties gan iepazīstināt ar alus darītavām, gan veicināt lielāku alus popularitāti arī ziemā.
– No pulksten 12 līdz 17 būs atvērti alus darītavu degustācijas stendi viesnīcas otrajā stāvā. Varēs degustēt SIA "Madonas alus" gaišo alu, "Bursh" alu, "Tālavas ķēniņa alu", SIA "Madonas Alus Darītava" alu ar nosaukumu "Baudalus". Paredzētas arī garšīgas vakariņas, alus uzkodas, tikšanās ar alus darītavu īpašniekiem un aldariem, alus jaunumu pārrunāšana, alus darītavu prezentācijas. Kā jau ballē, skanēs mūzika un būs dejas, sirsnīgas sarunas un jaunas iepazīšanās, izklaides pārsteigumi, konkursi. Pasākumu atbalsta viesnīca "Ērgļi", kafejnīca "Kore", uzņēmums "Porsche", – organizatoru vārdā pastāstīja Elīna Zaharova.