A/s “Lazdonas piensaimnieks” vakar valdīja klusums, jo vētras laikā daļa Lazdonas pagasta palika bez elektrības. Līdz ar to arī 40 t savāktā piena pārstrāde nebija iespējama.
— Brauciet pie elektriķiem un prasiet, kas par lietu — jau otro dienu nav elektrības. Piens savākts, viss stāv pie stūra un skābst, — sašutumu pauda a/s “Lazdonas piensaimnieks” valdes priekšsēdētāja Elvīra Utināne. Uz vaicājumu par to, kas par to būs atbildīgs, ja savāktais piens saskābs, priekšsēdētāja sacīja: — Nezinu, “Latvenergo” būs atbildīgs vai nebūs. Ja mēs nokavējam elektrības maksājumus, tad mums pierēķina soda procentus.
Autors: IVETA ŠMUGĀ