ĒRGĻOS, viesnīcā „Ērgļi", šosestdien finišēs autofotoorientēšanās sacensību posms „Piebalgas skati". Pirmā auto finišs plānots pulksten 19.
– No sacensību nosaukuma jau var saprast, ka šoreiz piedzīvojumus un āķīgos uzdevumus dalībniekiem būs sagatavojuši Piebalgas, kā arī Cesvaines, Raunas un Smiltenes puses saimnieki, – „Staru" informē Inese Biele. – Lai līdz galam izbaudītu šī reģiona vēsturisko auru, sacensību dalībnieki paviesosies Piebalgas muzeju apvienības „Orisāre" muzejos, R. Blaumaņa memoriālajā muzejā „Braki", nogaršos jaunāko „Smiltenes piena" produkciju. Vēl dalībnieki uzzinās, kur tiek cepta gardā „Ķelmēnu" maizīte un ar ko nodarbojas Cesvaines puses saimniecības „Jurguci" un „Pie sievasmātes", un vēl, un vēl, un vēl… Arī šajā posmā tiek turpināta šogad iesāktā labo darbu tradīcija. Šoreiz sacensību dalībnieki nāks palīgā Piebalgas puses mežiem – ar „Latvijas valsts mežu" atbalstu katrs dalībnieks iestādīs koku. Sacensību starta vieta – atpūtas parkā „Lācītes" uz Smiltenes-Gulbenes šosejas. Dalībnieku ierašanās, reģistrācija un auto tehniskā apskate no pulksten 9 līdz 10. Lai piedalītos, nepieciešams vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts, attiecīgā reģiona karte, vismaz 2 cilvēku komanda un jautrs noskaņojums. Dalības maksa Ls 45 no automobiļa, neatkarīgi no pasažieru skaita. Reģistrācija, dokumentācija, iepriekšējo posmu dalībnieku atsauksmes, kā arī cita noderīga informācija – sacensību mājas lapā www.autofotoorientesanas.lv.
Autore: BAIBA MIGLONE