Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Piedalās konkursā “Gribu būt mobils”

Redakcija

Autors • 05.02.2009.

Burtu lielums

ARONAS pagasta Kusas pamatskolas komandām labi veicas Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) konkursā "Gribu būt mobils", kas domāts 7.-9. klases skolēniem. Komanda "Kusa-1" gatavojas piedalīties konkursa finālā.

Kā pastāstīja komandas konsultants, skolas direktors Agris Sārs, komanda "Kusa-1" izvirzījās vadībā pusfinālā, iegūstot visvairāk punktu. – Komandā "Kusa-1" piedalās Jānis Baunis, Aigars Bedeicis, Monta Badūna un Jānis Sārs. Šī komanda pārstāvēs Kusas pamatskolu konkursa finālā. Pusfinālā labi veicās arī komandai "Kusa-1", kurā piedalījās Sigita Lapsiņa, Dinija Bogdanova, Signija Stērniniece, Katrīna Labzova. Konkursa mērķis – nostiprināt skolēnu zināšanas par ceļu satiksmes drošības jautājumiem, mudināt vērtēt savu un apkārtējo cilvēku rīcību, lai izvairītos no nepareizu lēmumu realizēšanas ikdienas situācijās uz ceļa.

Konkursa uzvarētājiem būs iespēja doties ekskursijā uz Turciju. Arī fināla sacensību otrās un trešās vietas ieguvējiem būs iespēja apceļot Latviju vai tuvākās kaimiņzemes. Bet veiksmīgos konkursa neklātienes kārtas un visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas balvas.

Konkurss norit 3 posmos no 2008. gada 14. oktobra līdz 2009. gada martam. Pirmais posms – neklātienes sacensības (internetā), bet 7 pusfināli un fināls – klātienes sacensības.

Autore: IVETA ŠMUGĀ


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px