"Par spīti grūtiem laikiem", katru mēnesi rīkojam gan bērniem, gan darbiniekiem jautros brīžus ar kārtīgu izsmiešanos un "izdauzīšanos".
Viens no šādiem pasākumiem bija pidžamu balle, uz ko aicināja Pidžamiņa (skolotāja Ina) un Naktskrekliņš (skolotāja Guna). Afiša vēstīja, ka visiem (arī pieaugušajiem) jāierodas vai nu pidžamiņā, vai naktskrekliņā. Līdzi bija jāņem savs spilventiņš un mīļmantiņa. Bērni ne tikai izpriecājās jautrās rotaļās, bet arī nostiprināja pirmsmiega higiēnas prasmes un iemaņas: imitēja mazgāšanos, pareizu zobu tīrīšanu un, pa jokam apņēmuši mīļmantiņu, devās uz čučumuižu.
Nejauši dzirdētais Laura izsauciens "Superīgi!" ir tikai viena no sajūsmīgajām bērnu atsauksmēm par šo lieliski izdevušos pasākumu.
Autore: INESE GŪTMANE,
PII "Vārpiņa" skolotāja
SARMĪTES BALODES foto