Šā gada 22. janvāra naktī Varakļānos, Lubānas ielā, izcēlās traģisks ugunsgrēks, kura laikā ģimene vienā mirklī pazaudēja visu savu iedzīvi, informē Varakļānu novada pašvaldība.
Mājā sadedzis pilnīgi viss – palikušas tikai sienas. Tādēļ Varakļānu novada pašvaldība uzreiz uzsāka palīdzības organizēšanu Gorsānu ģimenei, uzsākot dzīvi no jauna. Cilvēki joprojām var ziedot ikdienā nepieciešamās lietas, mēbeles, sadzīves tehniku, ir iespēja palīdzēt ar transportu nogādāt mēbeles nelaimē nonākušajai ģimenei.
Varakļānu novada sociālā dienesta vadītāja Aina Kanča atzīst, ka jau kopš pirmās nelaimes dienas varakļānieši bijuši ļoti atsaucīgi un metušies ģimenei palīgā: – Nelaimē cietušajiem tika piešķirts ārkārtas pabalsts, kā arī 28. janvāra domes sēdē tika piešķirts dzīvoklis. Šobrīd, cik zinu, ģimene tur jau aktīvi iekārtojas. Jau pirmajā dienā pēc nelaimes cilvēki uzsāka aktīvi ziedot, ģimenei tika sagādātas drēbes, šo palīdzību organizē pensionāru biedrība. Tā arī ģimenes paziņas un citi varakļānieši daudz ir atsaukušies.
Marta Gorsāne pateicas ikvienam, kas ģimenei jau līdz šim palīdzējuši. Jautāta, kas viņiem vēl noderētu, viņa atklāj, ka šobrīd tās vairāk ir mēbeles, sadzīves tehnika, piemēram, plītiņa, veļasmašīna un tamlīdzīgi. Tuvāka informācija par iespēju palīdzēt ar ģimenei vēl nepieciešamajām mantām – zvanot uz tālruni 25372506 (Marta).