Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Pēc ugunsnelaimes palikuši bez nekā

LAURA KOVTUNA

Autors • 09.02.2016.

Pēc ugunsnelaimes palikuši bez nekā
Burtu lielums

Šā gada 22. janvāra naktī Varakļānos, Lubānas ielā, izcēlās traģisks ugunsgrēks, kura laikā ģimene vienā mirklī pazaudēja visu savu iedzīvi, informē Varakļānu novada pašvaldība.

Mājā sadedzis pilnīgi viss – palikušas tikai sienas. Tādēļ Varakļānu novada pašvaldība uzreiz uzsāka palīdzības organizēšanu Gorsānu ģimenei, uzsākot dzīvi no jauna. Cilvēki joprojām var ziedot ikdienā nepieciešamās lietas, mēbeles, sadzīves tehniku, ir iespēja palīdzēt ar transportu nogādāt mēbeles nelaimē nonākušajai ģimenei.
Varakļānu novada sociālā dienesta vadītāja Aina Kanča atzīst, ka jau kopš pirmās nelaimes dienas varakļānieši bijuši ļoti atsaucīgi un metušies ģimenei palīgā: – Nelaimē cietušajiem tika piešķirts ārkārtas pabalsts, kā arī 28. janvāra domes sēdē tika piešķirts dzīvoklis. Šobrīd, cik zinu, ģimene tur jau aktīvi iekārtojas. Jau pirmajā dienā pēc nelaimes cilvēki uzsāka aktīvi ziedot, ģimenei tika sagādātas drēbes, šo palīdzību organizē pensionāru biedrība. Tā arī ģimenes paziņas un citi varakļānieši daudz ir atsaukušies.
Marta Gorsāne pateicas ikvienam, kas ģimenei jau līdz šim palīdzējuši. Jautāta, kas viņiem vēl noderētu, viņa atklāj, ka šobrīd tās vairāk ir mēbeles, sadzīves tehnika, piemēram, plītiņa, veļasmašīna un tamlīdzīgi. Tuvāka informācija par iespēju palīdzēt ar ģimenei vēl nepieciešamajām mantām – zvanot uz tālruni 25372506 (Marta).

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px