– Gan jau citur pavasara palu laikā ir vēl trakāk – mēs salīdzinoši labi esam tikuši cauri, – vakar, vaicāta par vietējiem ūdensplūdiem, sacīja pagasta pārvaldes vadītāja Ināra Mālniece.
18. aprīļa pēcpusdienā valsts 2. šķiras autoceļa V875 Trušļi-Mārciena 1. kilometrā pie šosejas varēja vērot, kā ūdens ļoti strauji sāk izskalot ceļu. – Pagājušās ceturtdienas vakarpusē sazvanījos ar „Latvijas Valsts ceļu" (LVC) Vidzemes reģiona Madonas nodaļas vadītāju Mariju Drunku, un viņa ļoti operatīvi organizēja bīstamā posma slēgšanu. Jau otrajā dienā, kad kūstošā sniega ūdeņi bija mitējušies, sākās ceļa atjaunošanas darbi. 19. aprīļa pēcpusdienā pa ceļu jau varēja droši braukt, – pastāstīja Ināra Mālniece.
Pagasta iedzīvotāju vārdā viņa izsaka pateicību par atsaucību un operatīvo rīcību gan Marijai Drunkai, gan LVC tehniskajam dienestam.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.04.2013.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
INĀRAS MĀLNIECES foto