VARAKĻĀNU pilsētas un novada iedzīvotāji 11. novembrī pulksten 17 aicināti uz Lāčplēša dienai veltītu programmu patriotiskā noskaņā, kas notiks kultūras namā. Viesos ieradīsies Daugavpils teātra aktieri ar koncertprogrammu „Manai Latvijai".
Svinīgi tiks dots jaunsargu zvērests. Pēc tam varakļānieši un viesi no kultūras nama dosies lāpu gājienā uz piemiņas vietu atbrīvošanas cīņās kritušajiem karavīriem. Sekos sarunas un dziesmas pie tējas tases, kā vienmēr svētkus kuplinās un muzicēs pūtēju orķestris „Dekšāres".