LUBĀNAS pašvaldība pagājušajā nedēļā saņēma Latvijas Sporta federāciju padomes pateicību par novada ieguldījumu „Eiropas Sporta nedēļas 2018" popularizēšanā, – informē Lubānas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Tija Žvagina, piebilstot, ka būtībā tā ir pateicība Lubānas novada pašvaldības sporta pasākumu organizatoram Mārim Valainim par lielo darbu – izveidot un vadīt lielisku sportisko aktivitāšu plānu, izmantojot tikai novadā pieejamos resursus un sadarbības partneru atbalstu.
– Eiropas Sporta nedēļa norisinājās pērngad no 23. līdz 30. septembrim, un Lubānas novads tajā iesaistījās ar plašu programmu – tā biedrība „Aborieši" kopā ar Lubāna mitrāja informācijas centru organizēja pārgājienu pa purviem ar nakšņošanu, skolēniem no abām mūsu novada skolām tika rīkota Olimpiskā diena, katru rītu šajā nedēļā bija rīta skrējiens dabas takā „Aiviekstes ozoli", tāpat bija lokšaušanas turnīrs, kross skolēniem un noslēgumā – laivu brauciens no Lubānas līdz Pļaviņām, kurā gan dalībniekiem klājās diezgan grūti, jo bija spēcīgs pretvējš, bet izturīgākie līdz mērķim nokļuva. Līdz ar to gandrīz katrs varēja atrast sev piemērotāko aktivitāti un tajā iesaistīties. Katrā ziņā paldies Mārim un novada pašvaldībai, kas visus šos pasākumus atbalstīja finansiāli.
22.01.2019.