DEGUMNIEKU pamatskolas bibliotekāre, skolotāja Anita
Pauliņa vakar "Staram" atzina: – Par pašvaldības līdzekļiem, aptuveni 200 latiem, esmu jau iepirkusi jaunākās mācību grāmatas, tagad tās sagatavoju izsniegšanai skolēniem, piemēram dabaszinības, krievu valoda, mājturība.
30. augustā mūsu skolā būs metodiskā diena, kurā pārrunāsim visu par iepriekšējā mācību gadā profesionālajos kursos iegūto. Katrs no mums būs lektors un atklās savus iespaidus. Pati apmeklēju kursus sākumskolas skolotājiem, iepriekšējā gadā – bibliotekāru kursus. Ja izsakās ar svešvārdu palīdzību, – multiplicējam šos kursus. Lai iztērētā naudiņa neaiziet "vējā", ar iegūtajām zināšanām iepazīstinām pārējos skolotājus. Skolā ir mācību grupiņa piec- un sešgadīgajiem, bet šoruden tiek atvērta grupiņa mazuļiem vecumā no 2 līdz 4 gadiņiem. Pamatojums – sadzimis daudz mazuļu, vecāki lūdza pašvaldību risināt jautājumu par bērnudārziņu un tika sadzirdēti.
Autore: ASTRA ZAGORSKA