Pašā ziemas spelgonī ikvienu liezērieti, kā ierasts katru gadu, silda iedzīvotāju aptaujas noslēguma pasākums "Mirdzi, zvaigzne!".
Šogad gan aukstums bija mazliet bargāks, tāpēc pasākuma norise tika pārcelta nedēļu vēlāk. Neraugoties uz to, arī šoreiz kultūras nama zālē pulcējās daudz cilvēku.
Apkopojot aizpildītās anketas, bija minēti 29 dažādi gan pozitīvi, gan negatīvi 2011. gada notikumi, kas ietekmējuši un uzrunājuši ikvienu Liezērē. Visi notikumi tika iedalīti sešās nominācijās: "Valstiskie notikumi", "Sporta notikumi", "Negatīvie notikumi", "Jaunieguvumi pagastā" un "Kultūras notikumi". Vislielākais balsu skaits anketās bija par pasākumu "Dzimtai pusei spēks kā avotam un ugunij!", kas pulcēja kopā radošus un ar dažādām mākslas nozarēm saistītus liezēriešus.
"Gada cilvēka" titulu ieguva Sarmīte Pabērza. Sarmīte ir Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centra "Ozoli" vadītāja. Viņas pienākuma apziņa un mīlestība pret sev uzticēto atbildīgo darbu arī bija noteicošais, kas cilvēkiem anketās pretī "Gada cilvēka" titula ailei mudināja ierakstīt viņas vārdu. Īpaši siltus un mīļuma pilnus vārdus Sarmītei veltīja viņas otrā ģimene – centra "Ozoli" bērni un jaunieši.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 21.02.2012.
Autore: LELDE PIETA,
Liezēres kultūras nama vadītāja
AUTORES foto