Pagājušajā sestdienā, 13. februārī, visi auto sporta cienītāji tika aicināti piedalīties sacensībās, pārbaudīt savu veiklību, kā arī savu spēkratu izturību "Ancīšos" izveidotajā trasē.
Auto sprinta sacensībās "Liezēres ziema 2010" piedalījās 17 dalībnieku. Lielākā daļa bija paši liezērieši, no kuriem savu drosmi un braukšanas prasmes meistarīgi rādīja divas dāmas – I. Lielbārde un G. Brauere. Tā kā sieviešu pārstāves bija divas, viņas arī cīnījās par pirmās un otrās vietas titulu. Prieks par drosmīgajiem vīriešiem, kuri startēja sacensībās: A. Bajārs, K. Stepiņš, J. Knape, N. Urtāns, A. un K. Tēti, J. un A. Braueri, I. Kaņepons, K. Kamenders, J. Zalonckis, Ā. Putniņš, R. Spirģis.
Visi dalībnieki varēja sākt reģistrēties no pulksten 9 līdz 12. Trases garums – nepilns 1 km. Katram sportistam bija jābrauc trīs braucieni, pirmajā braucienā – trīs apļi, abos nākamajos – divi apļi. Katra brauciena rezultāti tika sasummēti kopā un sadalītas godalgotās vietas. Viens no sacensību dalībniekiem, kā arī absolūtais uzvarētājs Aivars Bajārs, kas pārstāvēja uzņēmumu "Latvijas propāna gāze", atzina: -Trase ir izveidota ļoti laba, tās garums pietiekams, līkumi arī novērtējami atzinīgi, taču traucēja uz lauka esošās bedres. Ja nebūtu to, varētu attīstīt lielāku ātrumu.
Sacensību organizatori – Anita Daugello un Raimonds Rode – ir pateicīgi visiem dalībniekiem, kā arī visiem tiem, kas palīdzēja sacensību tapšanā un norisē, taču vissirsnīgāko pateicību rīkotāji izsaka Liezēres pagasta pārvaldniekam Jānim Sirmajam par atbalstu un finansējumu trases ierīkošanā.
Trasē visi klātesošie un sportisti varēja nedaudz apsildīties pie ugunskura, kā arī baudīt siltu piparmētru tēju un cienāties ar maizītēm.
Abi sacensību organizatori mīļi aicina visus auto sprinta sacensību cienītājus – gan dalībniekus, gan līdzjutējus – uz 2. posma "Liezēres ziema 2010" auto sprinta sacensībām nākamajā svētdienā, 21. februārī. Visi ir gaidīti labā garastāvoklī, ar auto, kā arī cīņassparu.
Autore: REGĪNA PAEGLE
AUTORES foto