VARAKĻĀNU novadā gan pagājušā gada pēdējā mēnesī, gan šāgada sākumā ļaudis aktīvi pauda atbalstu Madonas slimnīcas saglabāšanai pašreizējā statusā.
Pavisam Varakļānu novadā ir parakstījušies 1178 cilvēki. Madonas pilsētas iedzīvotāju interešu aizstāvības biedrības valdes priekšsēdētāja Jeuženija Adamoviča izsaka pateicību Varakļānu novada pašvaldībai par atsaucību un novadā savākto parakstu apkopojumu. Jāpiebilst, ka daļa Varakļānu novada iedzīvotāju parakstījās Madonas novada parakstu vākšanas vietās.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA