Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Par brīvdienu vēl lems

Redakcija

Autors • 11.08.2007.

Burtu lielums

VARAKĻĀNU pilsētas domes priekšsēdētājs Māris Justs visnotaļ atzinīgi vērtē nostāju, ka vairākās Latgales pilsētās un pašvaldībās 15. augusts – Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki – tiek noteikti par brīvdienu pašvaldības un tai pakļauto iestāžu darbiniekiem, lai ticīgie iedzīvotāji varētu piedalīties svētku norisē Aglonas bazilikā.

Tomēr mēs vēl līdz galam neesam šo jautājumu izlēmuši, bet domāju, ka būs šī brīvdiena arī varakļāniešiem, jāizdod tikai attiecīgs rīkojums, – vakar "Staram" teica Māris Justs. Savukārt Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas Varakļānu Romas katoļu baznīcas prelāts Antons Boldāns skaidroja:

– Mūsu draudzes locekļi 15. augustā uz Aglonu nebrauc. Mums pašiem paredzēts 40 stundu dievkalpojums, paliekam uz vietas. Dievkalpojuma pirmā diena būs svētdien, otrdien – otrā un trešdien – trešā diena, lūk, arī visas 40 stundas sanāks. Kāds jau arī aizbrauc no mūsējiem, bet, ja arī brauc, tad nākamajā rītā ir atpakaļ. Par iespējamo brīvdienu esam dzirdējuši, bet tas nav noteicošais šajā ceļā.

Autore: ASTRA ZAGORSKA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px